Новини

Презентовано оновлений флагманський електричний седан Mercedes-Benz EQS

Німецький виробник автомобілів представив оновлений електричний седан Mercedes-Benz EQS у своєму офіційному вигляді. Тепер автомобіль стандартно комплектується спортивним переднім бампером AMG Line, а також отримав оновлену решітку радіатора з хромованими ламелями.A climbing wall is an artificially constructed wall with grips for hands and feet, usually used for indoor climbing, but sometimes located outdoors. Some are brick or wooden constructions, but on most modern walls, the material most often used is a thick multiplex board with holes drilled into it.
У салоні також були внесені зміни, включаючи додавання хромованих акцентів. Інженери розробили поліпшені задні сидіння, що тепер мають додаткові 5 мм піни. Крім того, задній ряд оснащений спинкою, кут нахилу якої можна регулювати від 27 до 36 градусів за одним натисканням кнопки. Комфортні подушки тепер також мають контрастні шви та обшивку зі шкіри Nappa.
Клієнти, які цінують максимальний комфорт задніх сидінь, матимуть можливість вибрати оздоблення Pinnacle і його додатковий пакет Executive Interior. Цей пакет включає переднє пасажирське сидіння, яке може нахилятися вперед для збільшення простору для ніг на задньому ряду, а також задні сидіння з пневматичним регулюванням та підсвічуванням на спинках передніх сидінь.
Щодо продуктивності, EQS отримав нову батарею ємністю 118 кВт·год замість попередніх 108,4 кВт·год. Також було встановлено нове програмне забезпечення, яке забезпечує більш ефективну рекуперацію енергії.
Благодаря цим змінам оновлений Mercedes-Benz отримав збільшений запас ходу, про який виробник не повідомив конкретних даних, але зазначив, що він збільшився на 82 км. Крім того, європейські моделі з повним приводом тепер мають підвищену тягову здатність до 1700 кг, порівняно з попередніми 750 кг.
Щодо електронних систем допомоги водієві, оновлений електромобіль також отримав нову функцію автоматичної зміни смуги руху.