Новини

KIA анонсувала одразу кілька нових електричних моделей

Згідно з інформацією від Top Gear, KIA планує значно розширити свій асортимент електромобілів до 2028 року, випустивши цілком дев'ять нових моделей. Один з них, електрокросовер KIA EV5, вже доступний на ринку, а влітку з'явиться більш компактний KIA EV3 за ціною приблизно $35 000, який має запас ходу до 480 км.
Цьогоріч також буде представлений оновлений електромобіль KIA EV6, а на початку 2025 року очікується флагман KIA EV9 у підсиленій версії GT.
Наступними моделями будуть седан KIA EV4 з поєднанням граней в дизайні та купеподібним силуетом, а також доступний субкомпактний електрокросовер KIA EV2, який буде конкурувати з Peugeot e-2008 та електричним Ford Puma.
Крім того, KIA також анонсувала комерційні електромобілі KIA PV5 та PV7, які будуть доступні в різних вантажних та пасажирських варіантах.
Плани KIA на майбутнє включають вийти на виробничі обсяги в 1,6 млн електрокарів щорічно до 2030 року, з яких 250 000 будуть комерційними моделями. Крім того, до 2035 року планується, щоб увесь європейський асортимент бренду KIA став повністю електричним.