Новини

Новий електрокросовер Honda e:NS2 показали на фото

За даними від Autohome, 25 квітня на автошоу в Пекіні буде презентований новий електрокросовер від Honda, під назвою Honda e:NS2. Цей п'ятимісний сімейний електрокросовер має вражаючий дизайн з високою віконною лінією та великим кутом нахилу заднього скла. Особливо привертають увагу його Г-подібні світлодіодні фари й ліхтарі, а також сховані ручки задніх дверей.
Цей кросовер базується на платформі компактної моделі Honda e:NS1 і за своїми габаритами можна порівняти з бензиновою Honda CR-V. Розміри Honda e:NS2 такі:

  • Довжина: 4787 мм
  • Ширина: 1840 мм
  • Висота: 1570 мм
  • Колісна база: 2735 мм
Щодо салону, деталей поки не розкрито, але передсерійний концепт включав вузьку цифрову панель приладів та великий тачскрін. Також розробники обіцяють ємний багажник.
Електромобіль Honda e:NS2 буде оснащений 204-сильним мотором на передній осі та батареєю ємністю 68 кВт·год. Загальна маса кросовера становить 1775 кг, його максимальна швидкість - 160 км/год, а запас ходу - приблизно 500 км.
Виробництво Honda e:NS2 буде здійснюватися в Китаї на спільному підприємстві з Dongfeng, що допоможе знизити вартість електрокара.