Новини

Перший повністю електричний Alfa Romeo представили офіційно

Нова Alfa Romeo Milano офіційно представлена. Звісно ж, презентація компактного кросовера відбулася в Мілані і справа не лише в назві моделі - саме в цьому місті була заснована марка. Подробиці моделі розкрили на офіційному сайті концерну Stellantis.

Alfa Romeo Milano - найкомпактніший та найдоступніший кросовер італійської марки. Його стартова ціна в Європі складе менш ніж 30 000 євро.
Кросовер Alfa Romeo Milano є близьким родичем Fiat 600, Jeep Avenger та Peugeot 2008. Він сягає 4,17 м у довжину 1,78 м у ширину та 1,5 м у висоту.

Авто демонструє новий напрям у стилі марки. У нього стріловиді фари, висока віконна лінія та сховані ручки задніх дверей. У спортивній версії Elettrica Veloce встановлені 20-дюймові диски, а фірмовий «дзьоб» решітки радіатора прикрашений візерунком у вигляді дракона з логотипу Alfa Romeo.Бренд Alfa Romeo, який належить Stellantis, представив у середу свій новий невеликий кросовер Milano, названий на честь міста Мілан, де в 1910 році була заснована Alfa Romeo. Автомобіль буде вироблятись на заводі в місті Тихи в Польщі, і це перша модель Alfa Romeo, яку повністю випускатимуть за межами Італії.
У салоні класичний стиль поєднується з сучасними 10,25-дюймовими дисплеями панелі приладів та мультимедіа. В Elettrica Veloce встановлені спортивні крісла. Об'єм багажника складає 400 л.

Серед доступних акцій для Alfa Romeo Milano 2024 - матричні фари, камери кругового огляду, паркувальний автопілот та система напівавтономного руху.У Stellantis відмовились від коментарів. Скарга Урсо є черговим кроком у дискусії між урядом прем'єр-міністра Джорджії Мелоні та автомобільним концерном, оскільки обидві сторони ведуть переговори щодо плану збільшення виробництва автомобілів у Італії до мільйона одиниць.
Нова Alfa Romeo Milano буде запропонована в трьох версіях, дві з яких - електричні. Milano Ibrida оснащений 1,2-літровим 136-сильним бензиновим турбомотором та «м'якою» гібридною установкою на 28 к.с. Він буде доступним з переднім та повним приводом.

Alfa Romeo Milano Elettrica отримала 156-сильний електромотор та батарею на 54 кВт?год, а її запас ходу складає 410 км. В варіанті Elettrica Veloce потужність електрокара складає 240 к.с.